6fcf.jpg

Avala Resort & Villas

25,818.00Kč

VÍCE INFORMACÍ

Katalogové číslo: e7441d73da1b Kategorie:

Popis produktu

Poloha
hotel se nachází v blízkosti živější části letoviska s mnoha restauracemi, bary a obchůdky a zároveň pouze 100 m od pláže. Centrum letoviska je cca 50 m.
Vybavení
303 pokojů v 7 patrové budově kompletně zrekonstruované v roce 2011. Recepce s bezpečnostními schránkami (zdarma). Mezinárodní a la carte restaruace Bruno u bazénu (otevřena pro obědy a večeře), bufetová restaurace Citadela, bar na pláži a u bazénu. 2 sladkovodní venkovní bazény, venkovní samostatný dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), vnitřní sladkovodní bazén. Pokojová služba po celý den.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje A (1A/2A): cca 28 m2, v hlavní budově, sprcha, vana, WC, fén, telefon, trezor, župany, minibar, satelitní TV, individuální klimatizace, balkon na stranu směrem do vnitrozemí. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů A (1B/2B) se stejným vybavením jako 1A/2A, ale s bočním výhledem na moře. Superior pokoje A (2C/3C): cca 56 m 2, obývací prostor s rozkládacím lůžkem a ložnice, v hlavní budově, sprcha, vana, WC, fén, trezor, župany, minibar, satelitní TV, individuální klimatizace, balkon s bočním výhledem na moře. Joker pokoje A (2S): stejné vybavení jako 1A/2A. Villa B (2A/3A): mimo hlavní budovu, obývací prostor s rozkládacím lůžkem, ložnice, koupelna, oddělená toaleta, 2 balkony, jinak stejné vybavení jako pokoje A.
Děti
dětské postýlky (na vyžádání zdarma), oddělený dětský bazén.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo napíše recenzi “Avala Resort & Villas”